Co Sprawia, Że ​​dźwięk Minutnika Jest Tak Niesamowity?

Historia repeaterów można prześledzić jeszcze przed wynalezieniem światła elektrycznego. W ciemnym otoczeniu zapalanie lampy paliwowej jest czasochłonne. W tym celu zegarmistrz ustanawia mechanizm zadawania zegarka, aby zegarek kieszonkowy mógł określić godzinę w razie potrzeby. EdwardBarlow i DanielQuare twierdzili, że są wynalazcami swoich kwestionariuszy, aw 1687 DanielQuare otrzymał ten patent. Na początku mechanizm dzwonka używał dzwonka do dzwonienia czasu, a później zastąpił go sprężyną, oszczędzając miejsce. Na początku nie było repeatera minutowego (MinuteRepeater), ale wzmacniacz ćwierćetapowy (QuarterRepeater), który zabrzmiał najbliżej chwili.

Cieńszy i lżejszy: BVLGARI OctoFinissimo minutowy repeater z włókna węglowego pokazuje, że może przekraczać granice minutowego repeatera.
 Po zmianie z zegarka kieszonkowego na zegarek na rękę stosowanie mechanizmu przesłuchań stało się rzadkie. Z jednej strony ograniczona przestrzeń zegarka utrudnia montaż mechanizmu zegarka; z drugiej strony wynalazek lampy elektrycznej prawie całkowicie wyeliminował potrzebę tak skomplikowanych funkcji i drogich zegarków. Po kryzysie kwarcowym przemysł i społeczeństwo ponownie zainteresowały się mechanizmem kwestionariusza. Obecnie wiele najlepszych marek ma niewielkie wzmacniacze, czasem nawet w połączeniu z innymi złożonymi funkcjami, które nie są praktyczne, co jest dowodem doskonałej sztuki mikromechanicznej.

Zegarek z repetytorem minutowym nie musi być klasykiem, tak jak klasyczny zegarek Fusion z trzema minutami tourbillon wprowadzony przez Hublota i gwiazdę muzyki pianistycznej Lang Lang.
 Jakość wzmacniacza minutowego zależy od jakości dźwięku. Jakość dźwięku obejmuje nie tylko ton (głos) i głośność (rozmiar) nut, ale także dźwięk (prędkość). Ten złożony mechanizm wymaga dużo energii, a alarm negatywnie wpływa również na amplitudę zegarka, co z kolei wpływa na jego dokładność.

Lange (A. Lange i Sohne) dobrze rozwiązuje problem zarządzania energią. Ten zegarek sowy ma nie tylko funkcję skakania i minuty, ale także funkcję minutnika.
 Przekaźnik minutowy wymaga doskonałych możliwości zarządzania energią, ale sama obudowa również odgrywa ważną rolę. Materiał obudowy ma duży wpływ na dźwięk sprężyny, ale nie tylko, inne czynniki obejmują kształt obudowy i interakcję innych elementów składających się na obudowę. Wielu zegarmistrzów zbuduje „obudowę dźwięku” wewnątrz obudowy, dzięki czemu sprężyna może wykonać zadanie w najlepszych warunkach, a głośność zostanie nieznacznie zwiększona.

Zegarek tourbillon z wzmacniaczem Breguet z serii 7087 jest wyposażony w magnetyczny regulator gongu wykonany z dwóch metalowych drutów, a strona tarczy jest widoczna.
 Oczywiście, aby osiągnąć najlepsze wyniki, gong potrzebuje czasu, aby zabrzmieć, a regulator jest przydatny. Regulator magnetyczny Breguet składa się ze srebrnych odważników. Ten opatentowany system utrzymuje stałą prędkość, co zapewnia, że ​​krany zachowują stabilny rytm, niezależnie od liczby kranów. Jest to ważna część minutowego repeatera. (Strona główna do oglądania zdjęć / tekstów opracowana przez Xu Chaoyanga)