Czarodzieje Zobacz „mądry”, Nowy Zegarek Bluetooth Eco-drive Citizen Rejestruje Się W Chinach

Filozofia miejsca pracy, różne branże mają różne odpowiedzi, ale jakość pożądana przez wszystkie branże jest prawdopodobnie: umiarkowana.
   „Umiarkowane” w miejscu pracy to zrozumienie dojrzałej i mądrej elity miejsca pracy w odniesieniu do jednostki i środowiska. Jest to przestrzeganie zasad i zachowanie osobowości. Obserwuj, niezawodny partner na profesjonalnym polu bitwy, reprezentujący własny styl, uosobienie „umiarkowanej” mądrości. Odpowiedź od światowej sławy marki zegarków Citizen brzmi: zegarek Bluetooth z kinetyczną energią świetlną.
   Już w 2011 roku, kiedy Citizen po raz pierwszy wprowadził zegarek Bluetooth Eco-Drive, ta skromna inteligentna koncepcja została przyjęta przez fanów na całym świecie. Wcześniej nowy zegarek Bluetooth Eco-Drive firmy Citizen ustanowił rekord sprzedaży, gdy został wprowadzony na rynki Europy i Ameryki Północnej. Wiosną 2017 roku nowy zegarek Bluetooth Eco-Drive wylądował jednocześnie w Chinach, zapewniając mądry wybór dojrzałym i mądrym elitom w miejscu pracy.
Mądrzy widzą „mądry”: mądrość mądrej elity
   „Umiarkowany” inteligentny zegarek koncentruje się na faktycznych doświadczeniach elity biznesowej, zdecydowanie odrzucając nieużywane funkcje, dzięki czemu inteligentny zegarek jest interesujący i wygodny, a także elegancję biznesową zegarka wskaźnikowego.

   Ludzie biznesu często podróżują w różnych strefach czasowych i często mają trudności z dostosowaniem czasu do strefy czasowej. Zegarek Bluetooth Eco-Drive, świadomy tego zapotrzebowania, może łączyć się z aplikacjami na smartfony za pomocą technologii Bluetooth, aby ustawić czas i alarm. Po połączeniu z telefonem komórkowym zegarek Bluetooth Citizen może automatycznie ustawić aktualny czas, który jest czasem głównym, zgodnie z Twoją lokalizacją. Wystarczy dotknąć dowolnego miasta na mapie świata w aplikacji, aby ustawić czas oglądania na czas poza witryną. Obecnie oprogramowanie obejmuje czas 316 miast na całym świecie i obejmuje uniwersalny czas koordynowany (UTC).
   Mądre widzenie to spotkanie inteligentnego zegarka ze smartfonem oraz spotkanie inteligentnej elity i szerokiego świata.
„Nadgarstek” nie jest stracony: niezawodna motywacja i czas
   W dynamiczną noc biznesową częste ładowanie zwykłych inteligentnych zegarków nie jest w stanie sprostać wymaganiom elit pod względem wygody i niezawodności. „Inteligentny” zegarek z zasilaniem Bluetooth wykorzystuje podstawową technologię energii słonecznej Citizen i efektywną moc. Transformacja, więc nie musisz często zmieniać baterii zegarka ani ręcznie ładować zegarka. Zegarek Bluetooth Citizen Eco-Drive może pochłaniać wszelkie źródła światła widzialnego (niezależnie od tego, czy jest to światło słoneczne, czy przyćmione światło), zamieniać je na moc zegarka i przechowywać nadwyżkę energii w akumulatorze. Przy pełnej mocy może działać nawet przez sześć miesięcy, nawet w całkowicie ciemnym otoczeniu.

   Mądrość jest niezawodna, wsparta wielką siłą, dzięki czemu niczego nie stracisz.
„Nadgarstek” przyciąga uwagę: wewnętrzny rdzeń jest inteligentny, a wygląd spokojny
   Zegarek Bluetooth nowej generacji energii kinetycznej światła ma bardzo wysoką „wartość nominalną”, co daje wiele możliwości dopasowania. Subtelne łuki podkreślają najwyższe poczucie przyszłości. Czarna i gładka tarcza jest ułożona w stos i zaprojektowana tak, aby pokazywała wysokie i niskie poziomy przy oświetleniu różnych źródeł światła, a cała tarcza wygląda bardziej trójwymiarowo. Matowa tekstura czarnego paska uzupełnia porządny garnitur i jest spokojniejsza. Błyszczący pasek ze stali nierdzewnej dodaje skoku stylu do ogólnego zamkniętego w sobie stylu, który jest spokojny, ale wciąż pełen witalności. Odpowiednie zarządzanie wyglądem sprawi, że Twój „nadgarstek” zauważy.

Tysiące nazywają „nadgarstkiem”: mędrcy, nie przegap ważnych chwil
   W formalnych sytuacjach wpatrywanie się w wiadomości i rozmowy telefoniczne jest oczywiście niegrzeczne, a nieodebrane kontakty są równie nieudane. Partnerzy zegarka Bluetooth smartwatch, niezależnie od tego, czy jest to rozmowa telefoniczna, nowa poczta, wiadomość tekstowa czy SNS, zegarek Bluetooth Citizen zostanie jak najszybciej przypomniony dźwiękiem, wibracjami lub ruchem dłoni. Nie musisz dzwonić do „nadgarstka” tysiąc razy, aby spokojnie poradzić sobie z ważnymi momentami.

„Wrist” Gravity: odzyskiwanie telefonów komórkowych, zapobieganie kryzysowi
   We współczesnym społeczeństwie smartfony zgromadziły wiele miejsc pracy dla ludzi biznesu, przez co zgubione telefony komórkowe są wielkim problemem. Z tego powodu zegarek Bluetooth Citizen Eco-Drive może wydawać dźwięki z telefonu i można go łatwo odzyskać (ta funkcja ma ograniczenie odległości). Gdy wstaniesz i opuścisz miejsce i przypadkowo upuścisz telefon, zegarek Bluetooth Citizen przypomni Ci dźwiękiem, wibracjami lub ruchem ręki, aby zapobiec zgubieniu telefonu. „Nadgarstek” jest grawitacyjny. Stała nie jest siła, ale mądrość i spokój w obliczu kryzysu.

   Umiarkuj „lekką” inteligencję, „lekką” swoją brzemię, „mądrość” zlewają się z twoim życiem. Nowy zegarek Bluetooth Citizen zasilany energią słoneczną z inteligentnym wewnętrznym rdzeniem i spokojnym wyglądem, mądrzy i inteligentni zawsze się spotykają.