Geniusz Flagowy Zegarek 410 Szczerze Przedstawia Dzień Ojca

Flagowy zegarek Zenith 410, 100 66 100 (stal nierdzewna)

 Miłość ojcowska była zaniemówiona i poważna, w tamtych czasach często nie można było mówić szczegółowo, ale z czasem stawała się coraz głębsza. Zenith wybrał flagowy zegarek z serii 410, aby zaoferować szczery prezent na Dzień Ojca. Klasyczny wzór repliki doskonale interpretuje niski i powściągliwy luksus. Rytmiczny taniec legendarnego ruchu El Primero 410 zawsze pamięta o cichej pielęgnacji. Noś symbol czasu na nadgarstku. Zenith używa tego klasyka do rejestrowania czasu i miłości oraz chwali wielką ojcowską miłość najbardziej szczerymi błogosławieństwami.
 Flagowy zegarek Zenith z serii 410 jest wyposażony w pełno kalendarzowy mechanizm chronografu El Primero, który narodził się w 1969 roku przez markę, a przy odtwarzaniu klasycznego stylu jest również wyposażony w rzadkie komplikacje. Opierając się na genialnych umiejętnościach marki, nie tylko zachowuje autentyczną jakość tego kultowego dzieła z ubiegłego wieku, ale także dodaje nutkę nowoczesności, podkreślając elegancję i mądrość dojrzałych mężczyzn, dzięki czemu ten zegarek jest prawdziwą nazwą Jedyna prawdziwa rzecz. Ten limitowany zegarek wprowadzony na rynek w tym roku ze srebrną tarczą, bardzo przywrócił funkcjonalny układ historycznych modeli, każdy szczegół jest wypełniony mocnym stylem lat 70., więc nostalgiczne emocje zawsze towarzyszą nadgarstkowi ojca, stal 42 mm Etui ma gładki łukowy kształt. Idealne połączenie wypolerowanych i matowych detali podkreśla awangardowy charakter. Czysta niebieska sekunda jest również ozdobiona gwiazdą Zenith, która jest symbolem wyróżniającej się jakości i precyzji technologii pomiaru czasu marki. Zegarek ma nie tylko najdokładniejszą na świecie automatyczną funkcję chronometru, ale także wyjątkowo dodaje pełny kalendarz i wyświetlacz fazy księżyca, przywraca praktyczną autentyczną jakość, dość romantyczną osobowość.
 Czas płynie, klasyki trwają wiecznie, flagowe zegarki Zenith z serii 410 są wdzięczne za stworzenie najlepszego zegarka dla ojca na co dzień.