Iwc Oferuje Skórzane Akcesoria Santoni W Wybranych Sklepach

Zurich / Schaffhausen, marzec 2018-IWC Schaffhausen będzie oferować akcesoria od Santoni w globalnych sklepach. Niezależnie od tego, czy jest to pas pasujący do portugalskiego chronografu, czy sprzęgło z automatycznym zegarkiem z fazą księżyca Da Vinci, ręcznie barwione wyroby skórzane są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​zegarków IWC, z których niektóre są wyposażone w skórę Santoni Pasek

   Od marca 2018 r. Akcesoria te będą dostępne w butikach IWC: Madison Avenue w Nowym Jorku, Rodeo Avenue w Los Angeles, New Bond Street w Londynie, Mooney Palace Road w Szanghaju, Nanjing West Road w Szanghaju i Heritage w Hongkongu. Produkty obejmują etui na karty kredytowe, paski i bransoletki męskie, sprzęgła i portfele damskie.
   Christopher Glainger Haier, dyrektor generalny IWC Schaffhausen, powiedział: „Nieustannie pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym klientom bardziej atrakcyjne wrażenia z zakupów w sklepie IWC. Akcesoria stworzone przez naszego wieloletniego partnera SANTONI są sprytne. Nasz zegarek może być pięknym prezentem ”.
   Giuseppe Santoni, CEO Santoni, dodał: „Santoni i Schaffhausen IWC pasjonują się autentycznymi ręcznie robionymi produktami, wybranymi materiałami i wyjątkowością. Jestem bardzo dumny, że obie strony mogą dalej rozwijać współpracę i oferować ekskluzywne produkty w sklepach IWC. Ręcznie robione produkty Santoni ”.
Różne kolory
   Wszystkie akcesoria wykonane są z wysokiej jakości skóry cielęcej i są dostępne w dziewięciu różnych kolorach. Obejmuje klasyczne delikatne kolory, takie jak brązowy, niebieski i czarny, a także modne i efektowne kolory, takie jak pomarańczowy, czerwony i różowy.
   Produkty te odzwierciedlają kolory pasków Santoni, które IWC dopasowuje do wielu zegarków od 2009 roku. Każdy kawałek galanterii skórzanej jest starannie farbowany ręcznie przez warsztat Santoni i z czasem pokaże niepowtarzalną patynę.