Longines Concass Klasyczna Plama Ze Stali Nierdzewnej Więcej Markowych Modeli Damskich I Różowozłotych Jest W Sprzedaży Na Półce

Od lata do lata lepiej jest wybrać fajny i stylowy zegarek ze stalowym łańcuchem. Tak więc, aby zapewnić dobry wybór, w obliczu wschodzącego słońca, odwiedziliśmy sklep Longines w centrum handlowym apm w Pekinie. Odkryj wiele sportowych stalowych zegarków Concas w sprzedaży. Istnieją dwa modele niebieskiego i czarnego, które spełniają potrzeby estetyczne różnych miłośników zegarków. Spójrzmy razem:

Longines Concas klasyczny stalowy zegarek

   Będąc jednym z synonimów sportu i precyzji Longines, zegarki Concas są rozpoznawane przez przyjaciół zegarków ze względu na ich pełen urok oraz dokładny i niezawodny czas podróży. Podobnie jak te dwa klasyczne zegarki, czarna płytka jest bardziej modna, a niebieska jest bardziej wyjątkowa. Przejrzysty i intuicyjny układ czasu centralnego sprawia, że ​​czas wyświetlania jest wygodny i szybki, a okno wyświetlania daty o godzinie 3 jest bardziej funkcjonalne i praktyczne. Lekko stopniowa tarcza uzupełnia ramkę tego samego koloru, pokazując ogólny urok zegarka.

    Koperta ze stali nierdzewnej 41 mm, po polerowaniu i szlifowaniu szczotkowanym, ma dwa oblicza i wrażenie stali nierdzewnej. Jednocześnie bok ramki jest również polerowany, co jest dobre i nie jest śliskie, a działanie ramki jest dokładne.

    Oba zegarki są wyposażone w ruchy Cal 619/888, aby zapewnić dokładny czas podróży. Konstrukcja tylnej pokrywy zamkniętego spodu sprawia, że ​​wnętrze zegarka jest bardziej szczelne, a poziom wodoodporności wynosi 300 metrów.

   Połączone z bransoletą ze stali nierdzewnej Longines, logo Longines jest wygrawerowane na składanym zapięciu, pokazując ekskluzywny styl marki. Klamra chroni również zegarek przed nadgarstkiem, zapobiega jego łatwemu spadaniu oraz jest stabilna i niezawodna.

Centrum handlowe APM w Pekinie

Podsumowując: Jako klasyczna seria zegarków sportowych Longines, wyniki Concas są oczywiste dla wszystkich. Solidny wygląd i precyzyjna innacje sprawiają, że jest doskonałym towarzyszem na nadgarstku. Ponadto na półce znajdują się gorące zegarki damskie i luksusowe zegarki w kolorze różowego złota. Jeśli masz plan zakupu zegarków w najbliższej przyszłości, możesz go sprawdzić i wybrać jeden.

Więcej informacji:
   Oferta została zebrana 12 lipca 2017 r. Cena / spot zegarka może ulec zmianie w dowolnym momencie. Aby zapoznać się z ostateczną ceną, zwróć uwagę na szczegóły sklepu.
[Nazwa dealera]: Longines (sklep APM w Pekinie)
[Adres dealera]: Beijing Watch City, 1st Floor, APM, 138 Wangfujing Street, Dongcheng District, Pekin
[Kontakt]: 010-65265381 Zadzwoń jako użytkownik „obserwuj dom”