Oris Zanurza Się W Głębokim Morzu Z Carlosem Coste

Współpraca szwajcarskiej marki zegarków Oris Oris z mistrzem swobodnego nurkowania Carlosem Coste rozpoczęła się w 2006 roku, a obie strony mają wielką pasję i entuzjazm do nurkowania. Od daty współpracy Oris i Carlos wprowadzili na rynek szereg wysokiej jakości zegarków nurkowych światowej klasy. Obecnie obie strony oczekują dalszej pogłębionej współpracy w celu opracowania kolejnych nowych zegarków do nurkowania, aby sprostać gorącym oczekiwaniom miłośników zegarków i nurków.

W hołdzie wyczynowi Carlosa w 2010 roku firma Oris wprowadziła limitowaną serię zegarków Cenote Carlos Coste – doskonałe akcesorium do nurkowania. Oris wcześniej wprowadził również modele Carlos Coste Diving Limited Edition 2006 i 2007. Ścisła współpraca między Oris i Carlosem obejmuje również testowanie i weryfikację zakresu działania zegarków nurkowych.
Ulrich W. Herzog, prezes Oris, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Carlosem Coste. Dzielił naszą filozofię i filozofię: utrzymywanie najwyższych profesjonalnych standardów pracy i poświęcenie się nurkowaniu. Jest w pełni zgodny z nami Misja firmy: prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi ”.
Carlos Coste dodał: „Mam pełne zaufanie do przyszłej współpracy z Oris. Marka Oris zawsze była w czołówce technologii, wydajna i precyzyjna w swoim unikalnym stylu. Może nadal być miłośnikiem nurkowania Niezbędne jest zapewnienie wysokiej jakości zegarków do nurkowania. Z niecierpliwością czekam na kolejne nowe obszary z Oris w nadchodzących latach. ”