Richard Mille Najlepszy Przyjaciel Richarda Mille, Alexander Zverev, Czyni Mistrza Madrytu

W właśnie zakończonym finale Madrid Masters Alexander Zverev pokonał Dominique Tim, który pokonał Rafaela Nadala w ćwierćfinałach 6-4, 6-4 i odniósł sukces. Zverev kontynuował dobry tydzień wygrywania Munich Open tydzień temu. To trzecie mistrzostwo Zverev ATP1000 Masters w jego karierze po Rzymie i Montrealu w 2017 r. Jednocześnie jego światowy ranking jest również Zostań na trzecim miejscu.

   Zverev wykazał się doskonałą kontrolą w rodzinnym mieście Nadala i nie stracił podania podczas Mistrzów Madrytu. Zdaniem Zvereva „Nadal jest nadal człowiekiem, którego trzeba pokonać, a także najpopularniejszym graczem Rolanda Garrosa”. Zverev i Nadal, mając zaledwie 21 lat, zajęli drugie miejsce na świecie pod względem formy Najsilniejszy duet w rodzinie RICHARDMILLE. Jego zwycięstwo nad Timem było jak mecz zemsty, ponieważ zmniejszył różnicę między dwoma graczami.

   Dla Zvereva jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie sezonu brudu, zwłaszcza gdy nosi on na nadgarstku nowy automatyczny zegarek RM67-02. W ciągu dwóch tygodni Zverev wygrał dwa kolejne zwycięstwa, a także został drugim najmłodszym mistrzem Madrid Masters po Nadalu.

   RICHARDMILLE życzy tym dwóm zaprzyjaźnionym markom wszystkiego najlepszego w następnych Mistrzach Rzymu i oczekuje na ich spotkanie w finałach oraz przedstawia wspaniały pojedynek „wojny domowej”. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)