Słynna Piosenkarka James Blunt I Jeanrichard Shang Weisha Terrascope Łączą Się W Muzyce

W nowej piosence „Bonfire Heart” Jamesa zadebiutowała Terrascope z wyjątkową fajną czarną tarczą i czarną taśmą. Oczekuje się, że czwarty album Jamesa Blunta, zatytułowany „Moon Landing”, zostanie wydany w październiku 2013 r .; singiel jest pierwszym wydawnictwem na tym albumie. Połączenie słynnego piosenkarza Jamesa i JEANRICHARDA Shang Weisha wynika z dążenia do pasji i poświęcenia. Ta koncepcja wykracza daleko poza granice muzyki i zegarków, reprezentuje filozofię życia i moment eksploracji.

 (27 sierpnia 2013 r.) Najnowszy singiel Jamesa Blunta „Bonfire Heart” ujawnia deklarację marzeń, aspiracji i miłości. Piosenki są przyrównane do życia jako muzyki; szczera komunikacja życia jest bezpretensjonalna, prosta i bezpośrednia, podobnie jak muzyka. W najbardziej prymitywnej muzyce siła muzyki jest prezentowana w trzech wymiarach.
 „W młodości znalazłem swobodę w muzyce. Ta wolność pozwala latać moim dziełom i pozwala widzom zobaczyć prawdziwą siebie. Co najważniejsze, widzę prawdziwą jaźń. Potem przeszedłem przez pewien czas Po raz kolejny poznałem i poczułem wolność, a potem znów śniłem. ”James powiedział, że w tej chwili jego album sprzedał 17 milionów albumów na całym świecie i 20 milionów singli.

 Ta współpraca z JEANRICHARD bardziej wyraziła naturę ich miłości do eksploracji, ich wybitnych osiągnięć i oderwanych pomysłów. Jednocześnie odzwierciedla życie pełne doświadczeń, pełne duszy i motta życia.
 Piosenka „Bonfire Heart” wyraża także delikatną relację między ludźmi, czy to rodziną, przyjaciółmi, a nawet kochankami, może również stymulować potencjał ludzi i realizować niezwykłą misję.
 Ta filozofia i filozofia życia JEANRICHARDA wzajemnie się uzupełniają. JEANRICHARD jest przekonany, że ludzie, którzy lubią podejmować wyzwania i mają pasję i nadzieję dla świata, stworzą wspaniałą podróż dla siebie i innych.
 Ten muzyczny singiel wyraża także radość z odkrywania nowych niebios i nowej ziemi, podobnie jak zegarek JEANRICHARDA, czas jest pełen eksploracji i doświadczeń, a chwila odzwierciedla ekstremalne życie. Symbolizuje nie tylko zegarki, ale i sztukę życia.