Światowe Imprezy, Longines Los Angeles Masters Masters Pokazują Bogate Emocje I Wykwintny Styl

W niedzielne popołudnie odbyło się fokusowe wydarzenie „Longines Masters of Los Angeles” „Grand Prix Longines”, którego rezultatem było „Equita van’t Zorgvliet” Daniel Deusser wygrał mistrzostwo. W uznaniu wybitnych osiągnięć niemieckiego jeźdźca Longines z klepsydrą w kształcie latającego skrzydła otrzymał zegarek Longines od wiceprezydenta Charlesa Villoza.

   Wcześniej Longines uczestniczył także w „Pro-AmforCharity”. W tym przypadku każda drużyna składa się z dwóch zawodników, jeden jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a drugi jest zawodnikiem amatorem. Longines Elegant Ambassadors JaneRichard Philips i Destry Spielberg grają w imieniu organizacji charytatywnej JustWorld International.

   W piątek wieczorem Longines z przyjemnością zaprasza Mikaelę Shiffrin, elegancką ambasadorkę, na to wydarzenie. Utalentowany narciarz alpejski przyszedł rozweselić zawodników Longines Speed ​​Challenge. Ten wyścig, znany jako najszybszy na świecie, wygrał Nayel Nassar, który jeździł na „Lordanie”.

   Longines jest dumnym partnerem tytułowym tego pięciopoziomowego kursu z przeszkodami jeździeckimi i zapewnia profesjonalną synchronizację wszystkich wydarzeń. Szwajcarska marka zegarków Longines z dumą prezentuje również zegarek przeznaczony na to wydarzenie – zegarek z serii Longines DolceVita. Ten zegarek jest ozdobiony brylantami, ma srebrną tarczę „flinque” i lakierowane cyfry rzymskie, logo klepsydry w kolorze różowego złota oraz bransoletę ze stali nierdzewnej i różowego złota.