Wspaniały Przykład Eleganckiego Jeździectwa Longines Companion Moon Phase Watch

Rozpoczęła się ekscytująca edycja Baselworld 2015. Jako coroczna uczta Oscara w branży zegarkowej ta wystawa przyniesie światu nieoczekiwane niespodzianki i niespodzianki. Jako klasyczna szwajcarska marka Longines ma również wyjątkową tradycję i wyjątkowe doświadczenie w dziedzinie pomiaru czasu w sporcie. Poniżej zapraszam do śledzenia prawdziwych zdjęć z przedniej linii Watch House i cieszenia się nowymi zegarkami Companion Moon Phase wprowadzonymi przez Longines, aby poczuć idealne dopasowanie eleganckich zegarków i jeździectwa.

  Obejrzyj prawdziwy strzał:

Czarna tarcza jest spokojna i klimatyczna.
  Longines zawsze był nierozerwalnie związany z jeździectwem. Ten nowy model był także świadkiem eleganckiego stylu marki na boisku sportowym. Nowy zegarek Conquest Classic Moonphase, jako najnowszy stoper chronograficzny z serii Compaq, Nowa wersja podkreśla także pasję marki do sportów jeździeckich i nacisk na tradycje zegarmistrzowskie.

  Zobacz szczegóły prawdziwego ujęcia:

Niebieskie nocne niebo jest usiane księżycami i gwiazdami, tworząc atmosferę retro.

O godzinie 12 znajduje się 30-minutowy licznik i dzień tygodnia, a białe kwadratowe okienko pozwala szybko odczytać wynik.

Każda mała tarcza ma swoją rolę, z 24-godzinnym wyświetlaczem o godzinie 9 i małym sekundnikiem.

Data jest wskazywana przez środkowy wskaźnik w kształcie półksiężyca, mały i elegancki.

Klasyczne logo klepsydry Longines w kształcie latającego skrzydła odzwierciedla doskonałą filozofię zegarmistrzostwa marki od wielu lat.

Smukłe dłonie wyznaczają czas na czarnej tarczy.

Wyposażony w mechanizm L678 wewnątrz, możesz widzieć przez przezroczystą obudowę z tyłu.
  Najważniejsze cechy tego zegarka są warte starannego smaku, nie tylko dzięki bogatym i kompleksowym funkcjom pomiaru czasu, ale także precyzja nowego produktu jest bardziej widoczna w funkcji wyświetlania fazy księżyca, dzięki czemu jest czystym arcydziełem czasomierzy, a jednocześnie doskonale odzwierciedla Sport jeździecki niezwykła elegancja.

Podsumowanie: W tym samym czasie zespół raportów specjalnych z Watch House udał się na stronę targów zegarków w Bazylei, aby dostarczyć najnowsze i najbardziej aktualne informacje na temat zegarków. Więcej informacji na temat Baselworld 2015 można znaleźć na naszej stronie raportu specjalnego. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Li Shuai)

  Zobacz stronę specjalną Baselworld 2015: