Wspaniały Świat Zegarków Bulgari

Bvlgari Bulgari, najpopularniejsza włoska marka znana ze swojej biżuterii, ma wspaniałą scenę podczas tegorocznego Międzynarodowego Pokazu Zegarków i Biżuterii w Bazylei. To odświeżające. Co jest takiego wyjątkowego w tych zegarkach? Niech reporterzy ujawnią je jeden po drugim!
Poznaj Maserati

ToOcto Maserati to wysokiej klasy zegarek, który ukazuje istotę kreatywności, napędzany mechanizmem Haute Horlogerie CalibreGG7800, który jest delikatnym ruchem mechanicznym. Oprócz wyświetlania czasu skoku przez okno o godzinie 12, urządzenie mechaniczne jest czterokierunkowym wyświetlaczem skoku, który wyświetla minuty, kalendarz, 12-godzinny zegar i 30-minutowy zegar. Ten mechanizm został w pełni zbadany i opracowany przez słynnego producenta zegarków Bvlgari Technology Factory w Le Sentier. Środkowa wskazówka sekundowa chronografu jest niezwykła, a pozycja zerowania jest ustawiona na godzinę 6. To ustawienie zapewnia, że ​​wyświetlanie czasu jest zawsze widoczne.
Trzy młoty, trzy minutowy repeater, całkowicie samoczynny ruch

W dziedzinie precyzyjnej i złożonej produkcji zegarków zegarek jest nadal najtrudniejszym typem dla producentów zegarków, więc prace muszą być wyjątkowe. Bulgari jest jedną z niewielu marek, które mogą samodzielnie opracowywać te unikalne i złożone zegarki. Ten nowy zegarek Zhongle Minute Tourbillon z serii Daniel Roth świeci, pokazując w pełni to ekskluzywne rzemiosło.

独特 Unikalny charakter tego zegarka wywodzi się z minutowego repeatera z trzema młotkami. To urządzenie do pomiaru czasu jest najbardziej unikalną częścią tego projektu. Ponadto najważniejszym elementem tego zegarka jest również całkowicie samodzielny ruch: Mechanizm DR3300 ma złożoną strukturę, a wiele precyzyjnych i specyficznych parametrów zapewnia płynność ruchu i perfekcyjne odtwarzanie dźwięku. Siła i klarowność tonu jest kluczowym elementem wszystkich kwestionariuszy. Jednak ten zegarek ma drobny kształt, skoordynowany rozmiar ruchu i jest wyposażony w trzy młotki, aby nadać tej wzmacniaczowi minutowemu potężną siłę uderzenia, wzmacniając w ten sposób efekt pozostającego dźwięku resztkowego i unikając zakłóceń. Ten ruch jest również wyposażony w podwójną lufę: jedna gwarantuje płynną pracę urządzenia młotkowego, a druga ma funkcję automatycznego nawijania; gdy nawijarka jest całkowicie uzwojona, rezerwę mocy ruchu można zagwarantować do 75 godzin. Na tarczy znajduje się odpowiednie okno wyświetlania magazynowania energii.
Kontynuuj pisanie legendy marki

Wiele różnych kultur zawiera te same wieczne wartości, a wizerunek węża jest nieodłączny od ludzkiej cywilizacji. Od końca lat 40. XX wieku seria Bvlgari Serpenti, która przeszła niezliczone ewolucje i łączy kolorowe emalie i szlachetne diamenty, złoto i kolorowe klejnoty, stała się stałym tematem w świecie biżuterii i zegarków. W tym roku Bvlgari kontynuował wygląd przypominający węża i wydał nową serię Serpenti.

W porównaniu z 7-pierścieniowym modelem bransoletki wprowadzonym na rynek w 2011 r., Nowy zegarek ma podwójnie nawiniętą bransoletę węża w kolorze różowego złota 18K, ozdobioną lakierowaną czarną emalią i ozdobioną 346 kamieniami o masie 3,46 karata. Pod względem mocy zegarek jest wyposażony w ekskluzywny mechanizm kwarcowy B031 Bvlgari.
制 Specjalnie wykonany dla Global Traveler

Wysokiej klasy zegarki wyposażone w oryginalne i praktyczne funkcje są od wielu lat koncepcją zegarmistrzowską Bulgari. Po wprowadzeniu na rynek chronografu Papillon nazwanego na cześć ekskluzywnego opatentowanego systemu wyświetlania minut w 2010 roku, Bvlgari wypuścił na rynek nowy zegarek PapillonVoyageur z wyjątkową opatentowaną funkcją wyświetlania podwójnej strefy czasowej w tej serii. Pragnienie podróżujących na całym świecie, aby łączyć unikalne zegarki z przyrządami czasu, bez względu na to, dokąd idą na tej planecie, mogą znać aktualny czas. Ponownie zinterpretuj filozofię zegarmistrzowską, która od dawna prowadzi Bulgari: prosta i wyrafinowana, praktyczna i przyjazna dla użytkownika.

Ponadto zegarek jest wyposażony w samodzielnie wykonany mechaniczny mechanizm samozwijania, który ma częstotliwość drgań 28800 razy / godzinę i rezerwę energii kinetycznej 45 godzin. Wodoodporny do 30 metrów. Półokrągłe antyrefleksyjne szafirowe kryształy są zainstalowane po obu stronach. Zegarek jest również wyposażony w pasek ze skóry krokodyla z składaną klamrą z różowego złota z potrójną zakładką. Limitowana edycja 99 sztuk na całym świecie.