Zalecane Dwa Zegarki Damskie Blancpain

Malowany zegarek Blancpain Ultrathin Series

Kolekcja zegarków Blancpain ma niezwykle odważny i awangardowy design, a tarcza z masy perłowej z giloszowanym wykończeniem, połączenie diamentów i jedwabnych pasków sprawia, że ​​jest uderzający, naturalny i wspaniały. Ręcznie malowane kwiaty i płatki w żywym kolorze rubinowym sprawiają, że tarcza jest trójwymiarowa. Krople rosy zdobione diamentami sprawiają, że cały zegarek jest elegancki i zabawny. Dwa rzędy delikatnie osadzonych diamentów sprawiają, że klasyczna dwuwarstwowa ramka jest bardziej żywa. Podobnie jak kwiat lotosu, jest symbolem czystości i doskonałej wieczności. Te charakterystyczne cechy zegarków Blancpain zapewniły im pozycję w branży zegarmistrzowskiej dla kobiet, co zdecydowanie potwierdza ich silną osobowość i cechy, tworząc idealny zegarek Blancpain o wysokiej reputacji i kobiecych cechach.
Kolekcja Blancpain

Po drugiej wojnie światowej świat stopniowo powrócił do pokoju i powrócił do normalnego toru, a zegarek Blancpain koncentrował się na rozwoju zegarków damskich. Mały rozmiar był wówczas głównym nurtem mody: Blancpain wykorzystał swoją nieporównywalną kreatywność i profesjonalne talenty, aby zminimalizować części ruchu mechanicznego i umieścić je w bardzo ograniczonej przestrzeni kompaktowego zegarka kobiecego, biorąc pod uwagę funkcjonalność czasu czytania I jego estetyczny wygląd. W końcu zrobili to zegarmistrzowie z Blancpain, aw 1956 r. Stworzyli najmniejszy na świecie ruch mechaniczny „mdash; Ladybird”, który natychmiast wywołał ciepłą reakcję.
Ten różowy zegarek, oprócz pasowania do najmniejszego na świecie mechanizmu mechanicznego & mdash; & mdash; Ladybird, ma taki sam wygląd jak zegarek damski 3300. Różnica polega na tym, że bardzo mała tarcza o średnicy 21,5 mm interpretuje obrazy i intarsje biżuterii. Idealna rzeźba jest jeszcze cenniejsza.