Zegarek Boer Shanghai Flagship Store Long Relaunch

W 1891 roku pan Webb. C Ball, założyciel BALL Watch, stał się znanym na całym świecie precyzyjnym zaimkiem standardowym do ustalania systemu czasu kolei. Od ponad wieku firma Boer Watch koncentruje się na tworzeniu doskonałych zegarków, które są „dokładne w trudnych warunkach”. W tym roku marka polegała na nowej koncepcji „To Be Yourself”, która ma powstać w Szanghaju Stół flagowy sklep.
   Nowy flagowy sklep Boole Watch znajduje się przy 1065 West Nanjing Road w Szanghaju. Wejście do sklepu Boole to prawdziwa przygoda. Kolor motywu marki jest zielony, z białymi i tekowymi materiałami, tworząc naturalny układ . W tym samym czasie w rogu sklepu wyświetlają się członkowie Bollist Explorers Club i amerykański astronauta Brian. Mundurowi zespołu Scaled Composites, noszonemu przez Briana Binnie, towarzyszyła seria historycznych plakatów i starych zdjęć na ścianie oraz seria zabytkowych zegarów kolejowych Boera, takich jak mała sala wystawowa dla klientów Wzrost marki
   Podczas historycznej podróży zegarków Bol klienci mogą docenić różnorodność zegarków Bol i zegarków Bol BMW, wśród których są specjalne modele i limitowane edycje butików, które z pewnością sprawią, że wielu fanów zegarków Bol znajdzie swoje serca. .
   Aby uczcić ponowne otwarcie flagowego sklepu Boer Watch Shanghai, od 14 do 28 lutego klienci będą mogli osobiście dołączyć do znajomych Boera w flagowym sklepie z nową oficjalną informacją Boer Watch Weibo. Oprócz najnowszych informacji i ekskluzywnych ofert Pol Watch, możesz również otrzymać prezent na miejscu, kto pierwszy, ten lepszy.
Adres sklepu: flagowy sklep Bohr Watch, 1065 West Nanjing Road, Szanghaj
Zapytanie o sklep: 021-62173201

Jeśli chodzi o oferty specjalne Bol Watch, zwróć uwagę na oficjalne Weibo: http://www.weibo.com/ballwatches/