Archiwum kategorii: zegarki

Światowe Imprezy, Longines Los Angeles Masters Masters Pokazują Bogate Emocje I Wykwintny Styl

W niedzielne popołudnie odbyło się fokusowe wydarzenie „Longines Masters of Los Angeles” „Grand Prix Longines”, którego rezultatem było „Equita van’t Zorgvliet” Daniel Deusser wygrał mistrzostwo. W uznaniu wybitnych osiągnięć niemieckiego jeźdźca Longines z klepsydrą w kształcie latającego skrzydła otrzymał zegarek Longines od wiceprezydenta Charlesa Villoza.

   Wcześniej Longines uczestniczył także w „Pro-AmforCharity”. W tym przypadku każda drużyna składa się z dwóch zawodników, jeden jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a drugi jest zawodnikiem amatorem. Longines Elegant Ambassadors JaneRichard Philips i Destry Spielberg grają w imieniu organizacji charytatywnej JustWorld International.

   W piątek wieczorem Longines z przyjemnością zaprasza Mikaelę Shiffrin, elegancką ambasadorkę, na to wydarzenie. Utalentowany narciarz alpejski przyszedł rozweselić zawodników Longines Speed ​​Challenge. Ten wyścig, znany jako najszybszy na świecie, wygrał Nayel Nassar, który jeździł na „Lordanie”.

   Longines jest dumnym partnerem tytułowym tego pięciopoziomowego kursu z przeszkodami jeździeckimi i zapewnia profesjonalną synchronizację wszystkich wydarzeń. Szwajcarska marka zegarków Longines z dumą prezentuje również zegarek przeznaczony na to wydarzenie – zegarek z serii Longines DolceVita. Ten zegarek jest ozdobiony brylantami, ma srebrną tarczę „flinque” i lakierowane cyfry rzymskie, logo klepsydry w kolorze różowego złota oraz bransoletę ze stali nierdzewnej i różowego złota.

Zalecane Dwa Zegarki Damskie Blancpain

Malowany zegarek Blancpain Ultrathin Series

Kolekcja zegarków Blancpain ma niezwykle odważny i awangardowy design, a tarcza z masy perłowej z giloszowanym wykończeniem, połączenie diamentów i jedwabnych pasków sprawia, że ​​jest uderzający, naturalny i wspaniały. Ręcznie malowane kwiaty i płatki w żywym kolorze rubinowym sprawiają, że tarcza jest trójwymiarowa. Krople rosy zdobione diamentami sprawiają, że cały zegarek jest elegancki i zabawny. Dwa rzędy delikatnie osadzonych diamentów sprawiają, że klasyczna dwuwarstwowa ramka jest bardziej żywa. Podobnie jak kwiat lotosu, jest symbolem czystości i doskonałej wieczności. Te charakterystyczne cechy zegarków Blancpain zapewniły im pozycję w branży zegarmistrzowskiej dla kobiet, co zdecydowanie potwierdza ich silną osobowość i cechy, tworząc idealny zegarek Blancpain o wysokiej reputacji i kobiecych cechach.
Kolekcja Blancpain

Po drugiej wojnie światowej świat stopniowo powrócił do pokoju i powrócił do normalnego toru, a zegarek Blancpain koncentrował się na rozwoju zegarków damskich. Mały rozmiar był wówczas głównym nurtem mody: Blancpain wykorzystał swoją nieporównywalną kreatywność i profesjonalne talenty, aby zminimalizować części ruchu mechanicznego i umieścić je w bardzo ograniczonej przestrzeni kompaktowego zegarka kobiecego, biorąc pod uwagę funkcjonalność czasu czytania I jego estetyczny wygląd. W końcu zrobili to zegarmistrzowie z Blancpain, aw 1956 r. Stworzyli najmniejszy na świecie ruch mechaniczny „mdash; Ladybird”, który natychmiast wywołał ciepłą reakcję.
Ten różowy zegarek, oprócz pasowania do najmniejszego na świecie mechanizmu mechanicznego & mdash; & mdash; Ladybird, ma taki sam wygląd jak zegarek damski 3300. Różnica polega na tym, że bardzo mała tarcza o średnicy 21,5 mm interpretuje obrazy i intarsje biżuterii. Idealna rzeźba jest jeszcze cenniejsza.

Omega Schumacher Edycja Specjalna Wprowadzenie

Omega Speedmaster Chuck Special Edition
Szacunkowa cena: 5000-7000 USD
Łącznie z ceną prowizji: 11250 USD (około 73125 RMB)
Ogólny opis:
Speedmaster Observatory, specjalna edycja Schumachera, ograniczona do 555 sztuk, wyprodukowana w 2003 roku, ku pamięci piątego tytułu Schumachera.
Accessories [Akcesoria] Oryginalne pudełko i certyfikat.
[Średnica] 40 mm.
[Stan] 18-karatowe różowe złoto, trzyczęściowy zestaw, zaczepy typu harfa, wygrawerowane słowami Schumachera i Speedmastera, a przez pięć lat zdobyli Mistrzostwa Świata: 1994, 1995, 2000, 2001, 2002. Cal.3303 mechanizm, certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC), rodowany, 33 rubiny, wyskakiwanie dźwigni, pojedyncze metalowe koło wyważające, tarcza, obudowa i ruch są podpisane.
评论 [Recenzja]
Omega Speed-master Professional urodził się w latach 50. 1 marca 1965 r. Seria chronometrów Omega Speedmaster pomyślnie przeszła testy NASA i została zatwierdzona do udziału we wszystkich misjach załogowych lotów kosmicznych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat cena rynkowa profesjonalnych supersamochodów ze złotem (złota skorupa, złoty łańcuch) gwałtownie wzrosła, ze średniej ceny wynoszącej ponad 3000 USD w 2002 r. Do 5000 USD kilka lat później, i obecnie utrzymuje się na poziomie około 8 000 USD.

Cartier Tourbillon Z Cartier Fine Watchmaking Series

W ciągu ostatnich czterech lat pojawiła się seria doskonałych zegarków Cartiera z wieloma innowacjami Kreatywność i pomysły projektantów zegarków doskonale łączą się z wyjątkowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem rzemieślników. Te nowe produkty z kolekcji Haute Horlogerie pochodzą z warsztatu Cartier, jednego z niewielu warsztatów na świecie, które mogą projektować, produkować i utrzymywać zegarki i ruchy.
Calibre de Cartier Astrotourbillon Tourbillon, 9451 MC
Mocny i lekki, duży i wygodny
   Wprowadzony w ubiegłym roku niebiański mechanizm tourbillon Astrotourbillon był rozwijany w warsztacie Cartier przez pięć lat i jest teraz źródłem energii dla serii zegarków Calibre de Cartier. Ten wyjątkowy zegarek ma dużą średnicę, aby zrównoważyć jego wagę wyjątkowo lekkim tytanem, a powierzchnia koperty i mechanizm są starannie modyfikowane. Ten zegarek jest najlepszym z najlepszych zegarków Cartiera, ograniczony do 100 sztuk.

Ruch z kreatywnością i technologią
    Mechanizm 9451MC ma ramę tourbillon z wbudowanymi sprężynami wyskakującymi i równoważącymi. Podobnie jak tradycyjny tourbillon rama ta napędzana jest trzecim biegiem w systemie przekładni. Układ koła wychwytowego opiera się na kole zębatym wychylnym, aby obracać się wokół stałego drugiego koła zębatego (czwarty bieg w układzie przekładni zębatej). Jednak ten astronomiczny tourbillon, zwany Astrotourbillon, wyróżnia się kilkoma wyjątkowymi cechami.
    Po pierwsze, jego rama znajduje się w środku ruchu, dlatego wymagana jest specjalna oś obrotu. Z tego powodu, od podwójnej lufy ruchu do wyświetlania wskazówek godzin i minut, cały układ przekładni musi zostać przeprojektowany. Po drugie, koło wyważające i ucieczka niebieskiego tourbillonu Astrotourbillon nie są ustawione na osi obrotu ramy, ale po jednej stronie ramy, która jest wyrównana ze środkiem jej osi obrotu. To ta specjalna konstrukcja tworzy wyjątkowy efekt wizualny dla zegarka. Wreszcie cała rama tourbillon jest umieszczona nad ruchem w środku dwóch tarcz, zamiast być bezpośrednio zintegrowana z ruchem jak tradycyjny tourbillon.
    Centralna konstrukcja tego tourbillon jest bezprecedensowa i ma podwójne efekty estetyczne i technologiczne. Smukła rama co minutę obraca się wokół całego pokrętła, a mimośrodowy mostek równoważący ma kształt strzałki wskazującej liczbę sekund. Technicznie, aby zapewnić równowagę ramy, po drugiej stronie ramy dodano platynową wagę równoważącą, ukrytą pod środkową tarczą. W celu skutecznego kontrolowania bezwładności generowanej podczas obrotu, waga ramy musi być ograniczona (całkowita waga ramy wynosi 0,39 grama, z wyłączeniem ciężaru wagi równoważącej), dlatego jako materiał zastosowano lekki tytan.

Znakomita skrzynka
    Nowa obudowa o średnicy 47 mm zapewnia odpowiednią ramę dla innowacyjnej technologii. Lekka faktura tytanu zapewnia zegarekowi siłę i zwinność, a dodatkowo zwiększa się dzięki noszeniu. Cztery występy rozciągają się w dół, aby zakryć nadgarstek, który jest w pełni ergonomiczny i zapewnia noszącemu naturalny komfort. Ponadto dwuwarstwowe ramiona zegarka są matowe i wypolerowane, co nie tylko sprawia, że ​​delikatne kontury zegarka są bardziej widoczne, ale także chroni heptagonalną koronę przed siłami zewnętrznymi, zapewniając w ten sposób dokładność zegarka. Wszystkie te szczegóły w pełni pokazują surowe wymagania Cartiera i niezwykłą kreatywność zegarka. Przyciągająca wzrok, duża rzymska cyfra XII na tarczy w pełni wyraża męskość w stylu Cartiera. Seria półkolistych dekoracji jest wykwintna i wykwintna, co dodatkowo sublimuje znak marki i sprawia, że ​​zegarek w pełni pokazuje żywotność XXI wieku.
Laziz Hamani © Cartier 2010
Calibre de Cartier Astrotourbillon Tourbillon, 9451MC
Obudowa: tytan
Średnica: 47 mm
Korona: Siedmiokąt, tytan, zestaw z szafirem o wielu obliczach
Lustro: szafirowy kryształ
Obudowa z powrotem: szafirowe szkiełko z powrotem
Wodoszczelność: 30 m / 100 stóp / 3 bar
Pasek: Czarny pasek ze skóry aligatora
Klamra: składana klamra z 18-karatowego białego złota
9451MC Astrotourbillon niebiański ruch tourbillon
Ruch: Cartier Astrotourbillon celestial tourbillon ruch mechaniczny uzwojenia ręcznego
Średnica: 16¾ punktów prawnych lub 38 mm
Grubość: 9,01 mm
Liczba rubinowych łożysk: 23
Liczba części ruchomych: 187
Wyważ częstotliwość wibracji: 21 600 razy na godzinę
Rezerwa chodu: około 48 godzin
Indywidualnie numerowane ruchy

Zegarek Boer Shanghai Flagship Store Long Relaunch

W 1891 roku pan Webb. C Ball, założyciel BALL Watch, stał się znanym na całym świecie precyzyjnym zaimkiem standardowym do ustalania systemu czasu kolei. Od ponad wieku firma Boer Watch koncentruje się na tworzeniu doskonałych zegarków, które są „dokładne w trudnych warunkach”. W tym roku marka polegała na nowej koncepcji „To Be Yourself”, która ma powstać w Szanghaju Stół flagowy sklep.
   Nowy flagowy sklep Boole Watch znajduje się przy 1065 West Nanjing Road w Szanghaju. Wejście do sklepu Boole to prawdziwa przygoda. Kolor motywu marki jest zielony, z białymi i tekowymi materiałami, tworząc naturalny układ . W tym samym czasie w rogu sklepu wyświetlają się członkowie Bollist Explorers Club i amerykański astronauta Brian. Mundurowi zespołu Scaled Composites, noszonemu przez Briana Binnie, towarzyszyła seria historycznych plakatów i starych zdjęć na ścianie oraz seria zabytkowych zegarów kolejowych Boera, takich jak mała sala wystawowa dla klientów Wzrost marki
   Podczas historycznej podróży zegarków Bol klienci mogą docenić różnorodność zegarków Bol i zegarków Bol BMW, wśród których są specjalne modele i limitowane edycje butików, które z pewnością sprawią, że wielu fanów zegarków Bol znajdzie swoje serca. .
   Aby uczcić ponowne otwarcie flagowego sklepu Boer Watch Shanghai, od 14 do 28 lutego klienci będą mogli osobiście dołączyć do znajomych Boera w flagowym sklepie z nową oficjalną informacją Boer Watch Weibo. Oprócz najnowszych informacji i ekskluzywnych ofert Pol Watch, możesz również otrzymać prezent na miejscu, kto pierwszy, ten lepszy.
Adres sklepu: flagowy sklep Bohr Watch, 1065 West Nanjing Road, Szanghaj
Zapytanie o sklep: 021-62173201

Jeśli chodzi o oferty specjalne Bol Watch, zwróć uwagę na oficjalne Weibo: http://www.weibo.com/ballwatches/

Longines Concass Klasyczna Plama Ze Stali Nierdzewnej Więcej Markowych Modeli Damskich I Różowozłotych Jest W Sprzedaży Na Półce

Od lata do lata lepiej jest wybrać fajny i stylowy zegarek ze stalowym łańcuchem. Tak więc, aby zapewnić dobry wybór, w obliczu wschodzącego słońca, odwiedziliśmy sklep Longines w centrum handlowym apm w Pekinie. Odkryj wiele sportowych stalowych zegarków Concas w sprzedaży. Istnieją dwa modele niebieskiego i czarnego, które spełniają potrzeby estetyczne różnych miłośników zegarków. Spójrzmy razem:

Longines Concas klasyczny stalowy zegarek

   Będąc jednym z synonimów sportu i precyzji Longines, zegarki Concas są rozpoznawane przez przyjaciół zegarków ze względu na ich pełen urok oraz dokładny i niezawodny czas podróży. Podobnie jak te dwa klasyczne zegarki, czarna płytka jest bardziej modna, a niebieska jest bardziej wyjątkowa. Przejrzysty i intuicyjny układ czasu centralnego sprawia, że ​​czas wyświetlania jest wygodny i szybki, a okno wyświetlania daty o godzinie 3 jest bardziej funkcjonalne i praktyczne. Lekko stopniowa tarcza uzupełnia ramkę tego samego koloru, pokazując ogólny urok zegarka.

    Koperta ze stali nierdzewnej 41 mm, po polerowaniu i szlifowaniu szczotkowanym, ma dwa oblicza i wrażenie stali nierdzewnej. Jednocześnie bok ramki jest również polerowany, co jest dobre i nie jest śliskie, a działanie ramki jest dokładne.

    Oba zegarki są wyposażone w ruchy Cal 619/888, aby zapewnić dokładny czas podróży. Konstrukcja tylnej pokrywy zamkniętego spodu sprawia, że ​​wnętrze zegarka jest bardziej szczelne, a poziom wodoodporności wynosi 300 metrów.

   Połączone z bransoletą ze stali nierdzewnej Longines, logo Longines jest wygrawerowane na składanym zapięciu, pokazując ekskluzywny styl marki. Klamra chroni również zegarek przed nadgarstkiem, zapobiega jego łatwemu spadaniu oraz jest stabilna i niezawodna.

Centrum handlowe APM w Pekinie

Podsumowując: Jako klasyczna seria zegarków sportowych Longines, wyniki Concas są oczywiste dla wszystkich. Solidny wygląd i precyzyjna innacje sprawiają, że jest doskonałym towarzyszem na nadgarstku. Ponadto na półce znajdują się gorące zegarki damskie i luksusowe zegarki w kolorze różowego złota. Jeśli masz plan zakupu zegarków w najbliższej przyszłości, możesz go sprawdzić i wybrać jeden.

Więcej informacji:
   Oferta została zebrana 12 lipca 2017 r. Cena / spot zegarka może ulec zmianie w dowolnym momencie. Aby zapoznać się z ostateczną ceną, zwróć uwagę na szczegóły sklepu.
[Nazwa dealera]: Longines (sklep APM w Pekinie)
[Adres dealera]: Beijing Watch City, 1st Floor, APM, 138 Wangfujing Street, Dongcheng District, Pekin
[Kontakt]: 010-65265381 Zadzwoń jako użytkownik „obserwuj dom”

Mcroy Wygrywa 94. Pga Championship I Otrzymuje Zegarek Omega (Oficjalna Strona Internetowa W Dniu 20 Sierpnia)

12 sierpnia 2012 r. 94. PGA American Championship PGA zakończyły się na stadionie morskim Kiawah Island w Południowej Karolinie w USA. Zawodnik z Irlandii Północnej Rory McIlroy wygrał mistrzostwo z ogromną przewagą ośmiu strzałów. Oprócz wygrania trofeum McIlroy wygrał zegarek OMEGA Seahorse Marine Universe Watch.

   McIlroy zdobył drugie duże mistrzostwo w swojej karierze w sumie 275 (67-75-67-66) i 13 poniżej par. W ostatniej rundzie 23-latek pchnął 25-metrowego ptaszka na 18. dołku i ostatecznie zdobył niesamowity rekord sześciu ptaków i zero bogey. Pokonując drugiego zdobywcę, David Lynn zdobył mistrzostwo, a także pobił rekord najniższej liczby mistrzostw w PAG Championship ustawionym przez Jacka Nicklausa w 1980 roku.

   Dzięki temu zwycięstwu nastolatek z Irlandii Północnej był w stanie wrócić na pierwsze miejsce na świecie, a także został najmłodszym dwukrotnym głównym mistrzem po Seve Ballesteros. . Tiger Woods był około cztery miesiące starszy niż McIlroy, kiedy wygrał swoje drugie wielkie mistrzostwo. Zwycięstwo dało także McIlroyowi nagrodę w wysokości 1,445 miliona dolarów. Warto wspomnieć, że McIlroy wygrał również grę o osiem uderzeń w US Open 2011.

   Po przyznaniu Trofeum Wanamaker McIlroy otrzymał także hipokamp Omega od Allena Wronowskiego, prezesa PGA of America. Zegarek z serii Ocean Universe.
   Stephen Urquhart, globalny prezes Omega, powiedział: „To już drugi rok, w którym Omega połączyła siły z Professional Golf Association i cieszymy się, że McIlroy wygrał 94. PGA Championship z ogromną przewagą. Świętując jego wybitne osiągnięcia na wyspie Kiawah, damy mu ten niezwykły zegarek, i z niecierpliwością czekamy na to, że w przyszłości przekażemy zegarki Omega innym mistrzom PGA Championship.
   94. PGA Championship to drugi turniej Wielkiego Szlema Omegi we współpracy z Professional Golf Association. Omega bierze na siebie wieloaspektowe zadanie „wyznaczonego harmonogramu” wydarzeń PGA. Strategiczna współpraca między obiema stronami stanowi również znaczący przełom dla Omegi w amerykańskim świecie z dużymi piłkami. Kolejne mistrzostwa PGA odbędą się w Oak Hill Country Club w Rochester, Nowy Jork, USA, w którym to czasie Omega będzie nadal wyznaczonym sędzią mierzącym czas. Ponadto, zgodnie z umową o współpracy między Omegą a American Professional Golf Association, Omega po raz pierwszy weźmie udział w Pucharze Ryder Cup we wrześniu tego roku.

Zegarek Męski Zalecane Trzy Klasyczne Zegarki Iwc

IWC zawsze była nazwą zegarka męskiego, od momentu powstania w 1868 roku przeszła ponad sto lat rozwoju i jest znana na całym świecie dzięki niezwykłej technologii i doskonałemu kunsztowi. IWC jest również jedną z najpopularniejszych szwajcarskich marek zegarków w Chinach. Dziś Watch House poleca wszystkim trzy klasyczne zegarki IWC.

Kolekcja pilotażowa IWC IW377714

Krajowa cena publiczna: 38700 RMB
Średnica zegarka: 43 mm
Grubość zegarka: 15 mm
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wodoodporność: 60 metrów
Obejrzyj szczegóły: 56000
Średnica zegarka: 40,9 mm
Grubość zegarka: 12,3 mm
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wodoodporność: 30 metrów
Obejrzyj szczegóły: 33500
Średnica zegarka: 40 mm
Grubość zegarka: 9,5 mm
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wodoodporność: 30 metrów
Obejrzyj szczegóły: iwc / 6210 /
Recenzja zegarka: trzy wskazówki i okno daty – nie mniej i więcej, po prostu idealny, automatyczny zegarek Portofino po raz pierwszy w historii z bardzo nowoczesną kopertą 40 mm i zgrabnym okrągłym Boczna konstrukcja etui sprawia, że ​​wygląda smuklej. Automatyczne zegarki Portofino ze stali nierdzewnej są dostępne z posrebrzanymi lub czarnymi tarczami. Wersja ze stali nierdzewnej może być również dopasowana do wysokiej jakości bransoletki Milanese ze stali nierdzewnej.

Podsumowanie: Trzy zegarki polecane dziś wszystkim to ich bardzo klasyczne modele. Niezależnie od tego, czy jest to seria pilotażowa, czy seria portugalska, niektórzy twierdzą, że zegarek, który kosztuje dziesiątki tysięcy dolarów, nie jest wart zakupu , Nie zgadzam się z tym widokiem, ale myślę, że jeśli kupisz zegarek, aby skupić wszystkie punkty skupienia na ruchu, ten widok jest również wąski.

Oris Zanurza Się W Głębokim Morzu Z Carlosem Coste

Współpraca szwajcarskiej marki zegarków Oris Oris z mistrzem swobodnego nurkowania Carlosem Coste rozpoczęła się w 2006 roku, a obie strony mają wielką pasję i entuzjazm do nurkowania. Od daty współpracy Oris i Carlos wprowadzili na rynek szereg wysokiej jakości zegarków nurkowych światowej klasy. Obecnie obie strony oczekują dalszej pogłębionej współpracy w celu opracowania kolejnych nowych zegarków do nurkowania, aby sprostać gorącym oczekiwaniom miłośników zegarków i nurków.

W hołdzie wyczynowi Carlosa w 2010 roku firma Oris wprowadziła limitowaną serię zegarków Cenote Carlos Coste – doskonałe akcesorium do nurkowania. Oris wcześniej wprowadził również modele Carlos Coste Diving Limited Edition 2006 i 2007. Ścisła współpraca między Oris i Carlosem obejmuje również testowanie i weryfikację zakresu działania zegarków nurkowych.
Ulrich W. Herzog, prezes Oris, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Carlosem Coste. Dzielił naszą filozofię i filozofię: utrzymywanie najwyższych profesjonalnych standardów pracy i poświęcenie się nurkowaniu. Jest w pełni zgodny z nami Misja firmy: prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi ”.
Carlos Coste dodał: „Mam pełne zaufanie do przyszłej współpracy z Oris. Marka Oris zawsze była w czołówce technologii, wydajna i precyzyjna w swoim unikalnym stylu. Może nadal być miłośnikiem nurkowania Niezbędne jest zapewnienie wysokiej jakości zegarków do nurkowania. Z niecierpliwością czekam na kolejne nowe obszary z Oris w nadchodzących latach. ”

Richard Mille Najlepszy Przyjaciel Richarda Mille, Alexander Zverev, Czyni Mistrza Madrytu

W właśnie zakończonym finale Madrid Masters Alexander Zverev pokonał Dominique Tim, który pokonał Rafaela Nadala w ćwierćfinałach 6-4, 6-4 i odniósł sukces. Zverev kontynuował dobry tydzień wygrywania Munich Open tydzień temu. To trzecie mistrzostwo Zverev ATP1000 Masters w jego karierze po Rzymie i Montrealu w 2017 r. Jednocześnie jego światowy ranking jest również Zostań na trzecim miejscu.

   Zverev wykazał się doskonałą kontrolą w rodzinnym mieście Nadala i nie stracił podania podczas Mistrzów Madrytu. Zdaniem Zvereva „Nadal jest nadal człowiekiem, którego trzeba pokonać, a także najpopularniejszym graczem Rolanda Garrosa”. Zverev i Nadal, mając zaledwie 21 lat, zajęli drugie miejsce na świecie pod względem formy Najsilniejszy duet w rodzinie RICHARDMILLE. Jego zwycięstwo nad Timem było jak mecz zemsty, ponieważ zmniejszył różnicę między dwoma graczami.

   Dla Zvereva jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie sezonu brudu, zwłaszcza gdy nosi on na nadgarstku nowy automatyczny zegarek RM67-02. W ciągu dwóch tygodni Zverev wygrał dwa kolejne zwycięstwa, a także został drugim najmłodszym mistrzem Madrid Masters po Nadalu.

   RICHARDMILLE życzy tym dwóm zaprzyjaźnionym markom wszystkiego najlepszego w następnych Mistrzach Rzymu i oczekuje na ich spotkanie w finałach oraz przedstawia wspaniały pojedynek „wojny domowej”. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)